Kontakt +387 63 475 765 | +387 63 815 017 info@udruga-stecak.com Posjetite nas na društvenim mrežama

ZAHVALA SVIMA ZA DOSADAŠNJU SURADNJU I POZIV ZA PRIJAVU ZA 5. IZBOR NAJLJEPŠE HRVATICE U NARODNOJ NOŠNJI IZVAN RH

Udruga za očuvanje i promicanje tradicijske kulture u Bosni i Hercegovini "Stećak" i Hrvatska matica iseljenika započeli su aktivnosti oko organizacije Pete revije tradicijske odjeće i izbora najljepše Hrvatice u narodnoj nošnji izvan Republike Hrvatske koja će se održati početkom srpnja 2018. u Tomislavgradu. 

Projekt Četvrte revije tradicijske odjeće i izbor najljepše Hrvatice u narodnoj nošnji uspješno je realiziran uz financijsku potporu Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske, Vlade Hercegbosanske županije i općine Tomislavgrad. 

Svima koji su pomogli organizaciju i dali potporu dosadašnjim susretima mladih Hrvatica iz raznih zemalja Europe srdačno zahvaljujemo. 

Zainteresiranim mladim Hrvaticama izvan Republike Hrvatske želimo uputiti poziv da se prijave za sudjelovanje na Petoj reviji tradicijske odjeće i izboru najljepše Hrvatice u narodnoj nošnji u 2018. godini.

 

Foto: Andrea Radman, najljepša Hrvatica u narodnoj nošnji izvan Republike Hrvatske za 2017. 

Iz galerije