Udruga “Stećak” je izvanstranačka udruga građana koja za cilj ima očuvanje i promicanje kulturne baštine svih naroda Bosne i Hercegovine, istraživanje i educiranje u svrhu podizanja kulturne svijesti građana, te ostvarivanje projekata i programa u smislu realizacije ciljeva Udruge.

Udrugu su osnovali visokoobrazovani ljudi koji imaju namjeru raditi na dobrobiti kulturne baštine i etičkih vrijednosti naroda BiH. Neki od članova Udruge imaju bogato višegodišnje iskustvo rada na području tradicijske kulture. Nema stalno zaposlenih osoba, a za sada broji 35 članova, s time da se broj članova neprestano povećava.

Udruga za očuvanje i promicanje tradicijske kulture i Bosni i Hercegovini „Stećak“.
Bosna i Hercegovina – 80245 Prisoje, Grabovica b.b.

Udruga upisana u registar udruga građana u Ministarstvu pravosuđa i uprave Hercegbosanske županije, redni broj 04-R-45/12, knjiga registra II, ID broj: 4281240660001.

Žiro račun Udruge u INTESA SANPAOLO banci:  1544602004492567